צריך המלצות ל מקדם אתרים מיוחד

צריך המלצות ל מקדם אתרים מיוחד

SEO יכול להיראות כמו כישוף, גם זה לא. מאמר זה מתאר כמה טיפים כדי שתוכל להבין SEO יותר.

SEO הקצר של Search Engine Optimization הוא אופטימיזציה של אתר אינטרנט עבור מילת מפתח. אז לחשוב על מילות מפתח כגון אבזרי כלב סאות 'ויילס. זה יהיה מילת מפתח SEO היה אז למטב את האתר שלך בשביל זה.

הנה כמה טיפים SEO עבור עסקים קטנים.

1. האיכות קובעת

שנים אתה יכול לשאוב את מאמר אחרי מאמר ואת מנועי החיפוש יאהבו את זה. הרצה קדימה עד 2016 מנועי החיפוש יענישו אותך על זה. אל תשלח ספאם, ליצור תוכן שימושי טוב ואתה תתוגמל על זה. מצאתי מניסיוננו כי המאמרים מעל 1000 מילים באורך נראה לזכות את המתיחה ביותר עם מנועי החיפוש, בעוד מאמרים קטנים נוטים יתמוטטו כתוצאה.

אבל זה לא תמיד המקרה, ועם כל דבר לקחת את העצה במאמר זה עם קמצוץ של מלח כי למען האמת מנועי החיפוש לשנות. בשביל מה זה טוב עכשיו עשוי להשתנות בעתיד.

2. תסתכל על המתחרים שלך

כאשר מסתכלים על התחרות מאפשרת לך לדעת מה הם עושים. האם האתר שלהם מגיב? האם הם בלוג, האם הם משתמשים במדיה החברתיים? אם הם עושים את כל האמור לעיל ואתה לא והם נמצאים מחוץ לדירוג לך אז אתה התחלה הטובה ביותר, כי אם אתה רוצה להתחרות תצטרך לחקות אותם ואז בסופו של דבר לעקוף אותם.

3. להיות מציאותי

אם התקציב שלך הוא של המיליון פאונד אז האתר שלך לא יהיה דירוג עבור מילות מפתח תחרותיות ברצינות, אבל היופי הוא שאתה לא צריך להתחרות על מילות מפתח אלו. לדוגמה שתי מילות מפתח:

- ביטוח ופיננסים

- ביטוח ופיננסים בברוקלין, ניו יורק

הן מעל יוכל לשמש עבור SEO שלך, אבל רק אחד מהם שאתה יכול לדרג. זה יהיה השני כפחות שלה תחרותי בעצם זה מילת מפתח טובה יותר למקד.

זה יותר ממוקד, ומבקרים שמחפש מקדם אתרים עם ניסיוןים את מילת מפתח יהיו יותר סביר לרכוש אותך.

4. תן לזה זמן

שכרה יועץ SEO חדש? אז לתת להם זמן, SEO לוקח זמן. באופן אישי הייתי אומר כלום 3 - 6 חודשים אינו בלתי סביר. SEO לוקח זמן אבל זה כברת הדרך הארוכה, אם אתה רוצה תוצאות מהר לנסות PPC, אבל שתדע אתה עלול לאבד הרבה כסף לפני שהפכת רווחי.
ДОПОЛНИТЕЛЬНЫЕ ВОЗМОЖНОСТИ ДЛЯ НАШИХ КЛИЕНТОВ
Мы рады каждому новому сотрудничеству и приглашаем к активной совместной работе. Для наших клиентов - только индивидуальный подход и гибкая система скидок. По вопросам сотрудничества свяжитесь с нами по телефону:
+7 (499) 110 1755

­Заполните форму и мы свяжемся с вами

captcha
Перезагрузить
Обновить картинку